E-Maili 10 minutesh ka nevoje per perkrahjen tuaj


Dhuro dicka per ne


Ose

Help us translate website.

Miresevini ne imeilin 10 minutesh

10minutemail.net eshte nje sherbim E-Maili falas i paperseritshem. Adresa juaj e E-mailit e paperseritshme skadon pas 10 minutash dhe s'mund te hysh me. Ju mund ta shtyni kohen me 10 minuta me shume. Sitet e internetit qe regjistroheni mund te shesin te dhenat tuaja personale; ju s'do ta dini kurre se ku mund te publikohet imeili juaj. Nje adrese imeli me jetegjatesi 10 minuteshe eshte zgjidhja me e mire per te parandaluar kete.

FAQ

Q1: A mund ta personalizoj i-meilin?

A1: JO, siti jone eshte nje sherbim i-meili i paperseritshem i vertete, ne nuk mund te lejojme perdoruesit te personalizojne ndonje emer per i-meilin. Kjo eshte per te mbrojtur privatesine e te gjithe perdoruesve, faleminderit per mirekuptimin.

Q2: A mund te rigjenerohet i-meili im ?

A2: JO, ne regjistrojme nje bitmap hash e emrit te gjeneruar te i-meilit. Pasi i-meili te fshihet, ky regjistrim do te ndaloje te njejtin emer te i-meilit qe ka qene gjeneruar nje here.

Q3: Vetem 10 minuta?

A3: JO, mund ta shtysh kohen para se te skadoje, dhe duke e shtyre gjithmone kohen ben qe i-meili te mos skadoje.

Na kontaktoni

Ju lutemi perdorni Facebook ose Email: [email protected] per te na kontaktuar (ne anglisht ose kinezce). Theksojme se nuk mund te pergjigjemi gjithmone, por perpiqemi te bejme me te miren.

 |  Help us translate website.

Choose language:
EnglishAfrikaansShqipëriaالعربيةEuskaraбеларускібългарски езикCatalà(Valencià)中文正體中文(台灣)简体中文(中国)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEstonianFârsiSuomiFrançaisDeutschქართულიΕλληνική γλώσσαעִבְרִיתहिंदी(Hindī)MagyarLietuvių kalbaBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語한국어LatviešuMāoriМакедонскиMalaysianLingwa MaltijaNorskPolskiPortuguês(Portugal)Português(Brazil)RomânăРусский языксрпскиSlovenský jazykSlovenščinaSvenskarEspañolไทยTürkçeУкраїнськаاُردُوTiếng ViệtיידישisiZulu